top of page

WEB TASARIM HİZMETLERİ

RDDMS olarak web tasarım hizmetleri üç faklı kategoriye ayrılmıştır. Bunlardan birincisi Dijital Temel Paketi, Dijital Devamlılık Paketi ve Dijital Profesyonel Paketi olarak gruplandırılmıştır. Ayrıca; Online alışveriş için E-Ticaret sitelerini de tasarlayabiliyoruz. Tüm sitelerimizde kullandığımız hosting ve domainler tamamen güvenilir ve Yurt içi server imkanı olanı şirketlerden alınmaktadır. Siteleriniz tamamen belirli periyotlarda yedeklenir 

Web Tasarım

DİJİTAL TEMEL PAKETİ

Bu paket web Dünyasına yeni adım atmış olan firmalar için önerilmektedir. Bu paket kapsamında temel, standart wordpress sitesi oluşturularak web' de yerinizi oluşturuyor, web portallarında görünmenizi ve yer edinmenizi sağlıyoruz. Kalite ve performans açısında diğer paketlerden farkı olmayan bu paketimiz sayesinde Dijital' e ilk adımınızı atabilirsiniz.

Programlama Konsol

DİJİTAL PROFESYONEL PAKETİ

Bu paketimiz Dijital Dünya' da çok profesyonel olarak yer almakisteyen firmalar için önerdiğimiz html, css vb. gibi alt yapılarda manuel olarak kodlanarak yazılan web sitelerdir. 

Web tasarımı

DİJİTAL DEVAMLILIK PAKETİ

Bu paket web Dünyasın' da ilk adımını daha görsel ve etkili atmak isteyen firmalara önerdiğimiz pakettir. Bu paket kapsamında web siteniz wordpress olarak hazırlanır. Daha fazla sayfa ve fotoğraf yapısının dışında görsel temalar ile zenginleştirilmiş bir web sitesidir.

Çevrimiçi Satış

E-TİCARET SİTESİ

Online olarak alışveriş sepeti bulunan, online alışverişe imkan sağlayan bu siteler, en üst düzey güvenlik ve kaliteye sahiptir. 

İLETİŞİM

Bursa Yıldırım' da hizmet veren firmamıza anında ulaşabilmek ve dönüş almak için iletişime geçiniz.

MESAJINIZ İLETİLMİŞTİR

bottom of page