top of page
IMG-20230309-WA0038.jpg

HAKKIMIZDA

Dijitale ARGE içeriği katan, benzersiz hizmetler alabileceğiniz profesyonel ekip

Ülkemizde ve Dünya' da ARGE çalışmalarına önem verilmektedir. 

Bu çalışmaları gerçekleştirecek firmalara bir çok kurum tarafından çeşitli hibe ve destekler bulunmaktadır..

Ülkemizde' de bu kurumlar TUBİTAK, KOSGEB, BİLİM SANAYİ ve TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, KALKINMA AJANSLARI 

hibe veren kurumların başında gelmektedir.   

RDDMS olarak sizlerin ARGE içeriği bulunan tüm projelerinizin hibe süreçlerini yönetiyoruz. Bu süreçlerde tüm sorumluluğu ve yönetimi üzerimize alıyoruz. Sizler sadece projeniz ile ilgilenirken, bizler süreç içindeki prosedür ve dökümantasyon çalışmaları için emek sarfediyoruz. 

RDDMS olarak, Dijital adımlarınızda da her zaman yanınızda yer alıyoruz. 

Dijital adımlarınıza ARGE katkısı sağlayarak ilk adımdan başlayarak çalışmalarımızı profesyonelce yönetiyor, tıpkı Reel Dünya' da olduğu gibi Dijital Dünya' da da dikkat çekmenizi sağlıyoruz.   

EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

Firmamız 2022 yılında Bursa' da genç kadın girişimci tarafından kurulmuştur. 

Her daim dijital ve yenileşmeye önem veren kurucumuz, girişimcilik adımını dijital hizmet veren şirketini kurarak atmıştır.

Şirketinin kuruluş sürecinde yola şahıs şirketi olarak başlama imkanı varken, doğrudan tüzel olarak, sermaye tanımları yapılmış limited şirketi olarak kurmuştur.  

Uzun yıllar hem tasarım hemde yönetim olarak özel sektörde bir çok hizmetler vermiş, ARGE hizmetleri konusunda profesyonel çalışmalar yapan ve her daim mesleki ve kişisel gelişimini ön planda tutan yönetici ortağımız ise  hem yönetim danışmanı hemde ARGE hizmetleri konusunda aktif görev alan ekip üyesidir. Yönetici ortağımız aynı zamanda Teknoloji Yüksek lisansına sahip MYK Kobi Danışmanı Sertifikası olan yetkilimizdir. 

Uzun yıllar yazılım yazılım ve yapay zeka konularında çalışmalar yapmış, dijitale ve teknoloji üst düzey önem veren freelancer ile yazılımların BECEND ve FRONTEND çalışmaları yapılarak devreye alma süreci profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Uzun yıllar web tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı yapan freelancer ile görüşmeler yapılmış ve bu işlemleri profesyonelce hayata geçirmektedir.

Startup
Stand Up Meeting
Young Businesswomen

ŞİRKET KURUCUSU ve
SATIŞ - PAZARLAMA YÖNETİCİSİ

Tam Zamanlı

YÖNETİM DANIŞMANI ve ARGE HİZMETLERİ

Tam Zamanlı

Yazılım Hizmetleri

Freelancer

bottom of page