top of page

ARGE DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ
Ülkemizde Arge hizmetleri için sunulmuş olan tüm kurumlar proje hizmetleri bünyemizde veriliyor olup, proje yazma safhasında yaptığımız rekip analizi, patent analizi ve literatür araştırmaları sayesinde projenizi sağlam temeller üzerinde oluşturuyoruz. RDDMS, proje sürecinde ilk günden son güne kadar sizi hiç bir zaman yalnız bırakmıyor, kendi bünyenizde yarı zamanlı çalışan bir personel gibi devamlı projeyi takip ediyor. Proje takvimi, adam/ay takibi, proje ilerlemesi gibi süreçlerde dönemleri atlamadan ve sıkıştırmadan hem bilgilendiriyor hemde proje takip formuna kayıt ediyor. 

Sigorta Danışmanlığı

KOSGEB DESTEKLERİ

KOSGEB, Ülkemizde yerleşik olarak faaliyet gösteren KOBİ ölçeğindeki kuruluşlar için destek programları sunmaktadır. 

Bu destekler sadece ARGE içeriği değil, satış pazarlama, seyehat programları, Test, Sertifika, Yeterlilik belgeleri vb. gibi çalışmaları da desteklemektedir. 

İş Danışmanlığı

TUBİTAK - TEYDEP DESTEKLERİ

TUBİTAK, Ülkemizde hibe veren kurumlardan bir diğer kurumdur. KOSGEB den farklı olarak KOBİ' ler dışında, farklı destek paketleri sayesinde Büyük ölçekli işletmelerde bu kurumun desteklerinden faydalanabilmektedir. TUBİTAK özellikle Üniversite - Sanayi İşbirliği destekleri ile bir çok kuruluşa büyük ölçekte destekler sunabilmektedir. 

Destek içeriği temel olarak ARGE çalışmalarını ön planda tutsada, desteklediği projelerde farklı kalemleri de destekleyebilmektedir.

Çevrimiçi danışmanlık

SANAYİ ve TEKNOLOJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ

SANAYİ ve TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, Ülkemizdeki bütün Hibe programlarının düzenleyicisi, koordine edicisi ve planlayıcı olan Bakanlığımız, doğrudan kendi birimleri içinde takip ettiği Arge ve Tasarım Merkezi destekleri ile Yatırım Teşvikleri olmak üzere iki farklı destek paketini, kuruluşlara sunmaktadır.  

RDDMS olarak, Arge - Tasarım Merkezleri Destekleri ve Yatırım Teşvikleri ile ilgili destek programlarına doğrudan proje yürütme olarak hizmet vermemektedir. RDDMS olarak özel sektör kuruluşlarımızın projelerini takip edebilecekleri, raporlama işlemlerini tamamlayabilecekleri ENRDDMS isimli yazılımımız ile destek sağlamaktayız. 

Cam Bölmeli Ofiste Çalışan Ekip

KALKINMA AJANSLARI DESTEKLERİ

Kalkınma Ajans Destekleri, Kalkınma Bakanlığı' nın, Ülkemizde belirlemiş olduğu Ajanslar üzerinden ve tematik belirlenen programlar üzerinden başvurulabilen desteklerdir. 

İLETİŞİM

RDDMS yetkilisine ulaşmak sadece bir tıklama mesafesinde

İletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

bottom of page